Zayn Malik: “En Sonunda Özgürüm”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Mind of Mine albümüyle iyi bir çıkış yakalayan şarkıcı Zayn Malik, Dazed dergisinin 2016 Haziran ayının sayısının kapağında yer alıyor. 23 yaşındaki yıldız dergiyle yaptığı röpörtajda grubu bırakmasından ve şarkı yazması hakkında konuştu. Gigi’nin evinde kısa bir konuşma yaptık ve bana albümden keyif aldığını söyledi. Birisinin desteğini almak çok iyi geldi. Benim havalı olduğumu düşündüğünü […]

Mind of Mine albümüyle iyi bir çıkış yakalayan şarkıcı Zayn Malik, Dazed dergisinin 2016 Haziran ayının sayısının kapağında yer alıyor. 23 yaşındaki yıldız dergiyle yaptığı röpörtajda grubu bırakmasından ve şarkı yazması hakkında konuştu.

Zayn-Malik-Dazed-Dergisi

Gigi’nin evinde kısa bir konuşma yaptık ve bana albümden keyif aldığını söyledi. Birisinin desteğini almak çok iyi geldi. Benim havalı olduğumu düşündüğünü söyledi ve bende biraz kızardım ve nasıl cevap vereeğimi bilemedim.

Zayn-Malik-Dazed-Dergisi-3

Müzisyenler tek taraflı insanlar olarak görülüyorlar ama kullanmamız için diğer elementler de var. iyi hissetmemiştim. Demek istediğim anlaşılıyor mu ? Olduğunuz kişiyi ifade edebilmeniz lazım. En sonunda özgürüm.

Belirli bir şekilde belirli bir şeyi söyleyebilme dilini sevdim ve bunu dinleyen her insan yaşadıkları şeylerden dolayı farklı algılıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir