Jennifer Lopez Güzellik Rutinini Açıkladı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan 46 yaşındaki Jennifer Lopez, fit vücudu ve sağlıklı görünümüyle kendine hayran bırakıyor. Kusursuz görüntüsünün sırrı açıklayan Lopez’in ilham alınası güzellik rutinine kulak vermenizde fayda var. Jennifer Lopez’in ilk ve en önemli güzellik sırrı uyku. Ünlü şarkıcı, günde en az 8 saat uyunması gerektiğini ısrarla vurguluyor. Konser, televizyon programı ya da davetlere […]

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan 46 yaşındaki Jennifer Lopez, fit vücudu ve sağlıklı görünümüyle kendine hayran bırakıyor. Kusursuz görüntüsünün sırrı açıklayan Lopez’in ilham alınası güzellik rutinine kulak vermenizde fayda var.

Jennifer Lopez’in ilk ve en önemli güzellik sırrı uyku. Ünlü şarkıcı, günde en az 8 saat uyunması gerektiğini ısrarla vurguluyor.

Jennifer Lopez Fotoğraf Galerisi - 43

Konser, televizyon programı ya da davetlere katlıldığı zaman bol miktarda makyaj yaptığını söyleyen Jennifer Lopez, günlük hayatında neredeyse hiç yok denecek kadar az belirginlikte makyaj yaptığını söylüyor.

Sigara, alkol ve kafein tüketmeyen J.Lo, sağlıklı bir diyet programına göre besleniyor.

Jennifer Lopez Fotoğraf Galerisi - 15

Bütün vücudunu ve cildini yıllardır sağlıklı bir rutin ile koruduğunu söyleyen Jennifer Lopez, çok makyaj yapmak yerine içeriğinde güneş koruması içeren ürünler kullanmayı tercih ediyor ve öneriyor.

Jennifer Lopez, haftada birkça kez saç bakımı ve besleyici maske yapmaktan büyük keyif alıyor.

Güzelliğinin aslında içeriden yansıdığını dile getiren Lopez, “Sık sık meditasyon yapmak hislerimi etkiliyor. Çünkü mutlu ve huzurlu olunca ister istemez bir güzellik yayıyorsunuz” diyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir