Niall Horan, One Direction’ın Verdiği Arada Neler Yaptığını Anlattı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

One Direction grubunun üyelerinen Niall Horan 15 Haziran Çarşamba günü Royal Ascot’a giderken görüntülendi. Takım elbisesiyle oldukça şık görülen 22 yaşındaki yıldız geçenlerde Hello! magazine dergisiyle yaptığı röpörtajda şuan grubunun verdiği arada neler yaptığını anlattı: Bazen gerçekten özlüyor gibi oluyorsunuz. Son altı aydır kendi kendimin patronuyum ve istediğim vakitte yataktan kalkıyorum.. çok fazla düşünmüyorum. Özlüyorum […]

One Direction grubunun üyelerinen Niall Horan 15 Haziran Çarşamba günü Royal Ascot’a giderken görüntülendi. Takım elbisesiyle oldukça şık görülen 22 yaşındaki yıldız geçenlerde Hello! magazine dergisiyle yaptığı röpörtajda şuan grubunun verdiği arada neler yaptığını anlattı:

Niall-Horan-One-Directiontan-Kalan-Arada-Neler-Yaptığını-Anlattı-1

Bazen gerçekten özlüyor gibi oluyorsunuz. Son altı aydır kendi kendimin patronuyum ve istediğim vakitte yataktan kalkıyorum.. çok fazla düşünmüyorum. Özlüyorum biraz ama biraz boş boş oturmakta iyiymiş. Stüdyoda bir şeyler yazıyorum. Belirli bir şey yok şuan. Müzikal olark yazmayı ve farklı şeyler denemeyi çok seviyorum. 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir