Miley Cyrus’un Çantasından Dolarlar Taştı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

197 milyon dolar serveti bulunan Miley Cyrus, çantasına sığmayan dolarlar ile New York sokaklarında nişanlısı Liam Hemworth ile görüntülendi. Miley Cyrus eski nişanlısı Liam Hemworth ile Manhattan’da akşam yemeği için salı günü tekrar bir araya geldi. 23 yaşındaki pop müzik divası, 26 yaşındaki nişanlısının kendisine 2012 yılında hediye ettiği 100 dolar değerindeki yüzüğünü sergiledi. Çift […]

197 milyon dolar serveti bulunan Miley Cyrus, çantasına sığmayan dolarlar ile New York sokaklarında nişanlısı Liam Hemworth ile görüntülendi.

miley-cyrus-un-cantasindan-dolarlar-fiskirdi-8540356_3487_m

Miley Cyrus eski nişanlısı Liam Hemworth ile Manhattan’da akşam yemeği için salı günü tekrar bir araya geldi. 23 yaşındaki pop müzik divası, 26 yaşındaki nişanlısının kendisine 2012 yılında hediye ettiği 100 dolar değerindeki yüzüğünü sergiledi.

Çift kalacakları otele doğru el ele giderken görüntülendi. Bu sırada 23 yaşındaki oyuncunun çantasından fışkıran dolarlar dikkati çekti.

Aralık ayında Miley ve Liam’ın birbirlerine karşı olan aşklarının tekrar alevlendiği iddia edilmiş, mart ayında aralarındaki ilişki doğrulanmıştı.

Cyrus ile çocuk sahibi olma konusunda uzun süredir tartışan Hemsworth uygun zamanın geldiğini hissettiklerinde çocuk sahibi olacaklarını söyledi. Hala çok genç olduğunu ve çocuk sahibi olmadan yapacak çok şeyinin olduğunu belirten Hemsworth hayatının ilerleyen yıllarında çocuk sahibi olabileceğini belirtti.

ABD’li oyuncu ve model, bir Disney televizyon dizisi olan ‘Hannah Montana’daki ‘Miley Stewart/Hannah Montana’ rolüyle adından söz ettirmişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir