Selena Gomez Reklam İşlerine de El Attı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü genç şarkıcı Selena Gomez, bir firmanın 2016 sonbahar kampanyasının yeni yüzü oldu. İlk defa böyle büyük bir projenin yüzü olan Gomez, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla mutluluğunu dile getirdi ve teşekkür etti. Dünya çapında bilinen lüks moda markasının yeni yüzü olan 23 yaşındaki Selena Gomez’in paylaşımı takipçilerinden 2 milyona yakın beğeni ve binlerce yorum […]

Dünyaca ünlü genç şarkıcı Selena Gomez, bir firmanın 2016 sonbahar kampanyasının yeni yüzü oldu.

selena

İlk defa böyle büyük bir projenin yüzü olan Gomez, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla mutluluğunu dile getirdi ve teşekkür etti.

Dünya çapında bilinen lüks moda markasının yeni yüzü olan 23 yaşındaki Selena Gomez’in paylaşımı takipçilerinden 2 milyona yakın beğeni ve binlerce yorum aldı.

selena

Kıyafetin yaratıcı yönetmeni ise Nicolas Ghesquiere. Kürklü şapkasıyla poz veren Selena için bu görüntülere pek de alışık değiliz. Kliplerin ardından reklam işlerine de el atan Gomez’n önünde daha çok gelecek var. Moda sektöründe büyük hamle yapmasını beklediğimiz Selena görüntüsü ve fiziğiyle bu durumu hak ediyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir