Beyonce ve Jay Z Yeni Malikane Almaya Hazırlanıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Forbes dergisinin En çok kazanan çiftler listesine göre;  96 milyon dolar geliri olan Beyonce ve Jay Z, Los Angeles’ta 93 milyon dolarlık (yaklaşık 273 milyon TL)  bir malikane satın almaya hazırlanıyor. Variety’nin haberine göre ünlü ikili, 10 yatak odası ve 20 banyosu bulunan 93 milyon dolarlık saray yavrusunu gözlerine kestirdi. Holmby Hills bölgesinde bulunan ve […]

Forbes dergisinin En çok kazanan çiftler listesine göre;  96 milyon dolar geliri olan Beyonce ve Jay Z, Los Angeles’ta 93 milyon dolarlık (yaklaşık 273 milyon TL)  bir malikane satın almaya hazırlanıyor.

Variety’nin haberine göre ünlü ikili, 10 yatak odası ve 20 banyosu bulunan 93 milyon dolarlık saray yavrusunu gözlerine kestirdi.

Holmby Hills bölgesinde bulunan ve inşaatı bu yıl biten malikaneye çift yoğun ilgi gösterdi.

Emlak sitesinden yapılan açıklamada, evde güzellik, masaj, fitness ve sinema salonları, 10 araçlık bir garaj, havuz ve şelalenin yanı sıra basketbol ve Tenis sahaları bulunduğu belirtildi.

İşte müzik dünyasının iki dev ismi olan ve bu yıl yeni reklam anlaşmalarıyla gelirleri 100 milyon doların üzerine çıkması beklenen Beyonce ve Jay Z’nin Los Angeles’ta taşınacakları iddia edilen malikaneden kareler…

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir