Selena Gomez de Sahneden Düştü!

Selena Gomez, eski sevgilisi Justin Bieber’ın izinde. ABD’li şarkıcı binlerce hayranı önünde sahnede yere düştü. Amerikalı şarkıcı Selena Gomez, sahne performansı sırasında yere düşerek eski sevgilisi Justin Bieber’dan birkaç gün sonra onunla aynı kaderi paylaştı. 23 yaşındaki şarkıcı, Oklahoma eyelatinin Tulsa şehrinde verdiği konser esnasında yeni şarkısı “Kill ‘Em With Kindness”ı söylerken sahnedeki basamaklarda ayağı […]

Selena Gomez, eski sevgilisi Justin Bieber’ın izinde. ABD’li şarkıcı binlerce hayranı önünde sahnede yere düştü.

Amerikalı şarkıcı Selena Gomez, sahne performansı sırasında yere düşerek eski sevgilisi Justin Bieber’dan birkaç gün sonra onunla aynı kaderi paylaştı.

23 yaşındaki şarkıcı, Oklahoma eyelatinin Tulsa şehrinde verdiği konser esnasında yeni şarkısı “Kill ‘Em With Kindness”ı söylerken sahnedeki basamaklarda ayağı takılarak yere yuvarlandı.

selena-gomez-konserde-sahneden-dustu,fpTZZEQoLUeKd49dgu1aGw

Yerden gülerek kalkan şarkıcı, “Turne boyunca ilk düşüşüm” yorumunu yaptı.

Turkuaz rengi payetli bir mayo ve yüksek topuklu ayakkabılarıyla sahne alan Gomez, düştükten sonra elleriyle tutunarak yerden kalkmaya çalıştı.

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber’ın geçen hafta Kanada’da verdiği konser esnasında sahneden düşmesi sonrası Gomez’in de aynı kaderi paylaşması büyük talihsizlik olarak yorumlandı.

Justin Bieber, sahneden düşmesinin ardından Twitter’da “Bir kedi gibi dokuz canım var” yorumunu yapmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir