Haziran 22, 2016

Atalay Filiz’in kaybolan sevgilisinden 5 yıl sonra sinyal (Olga Seregina kimdir?)

Atalay Filiz’in 2011 yılında Paris’te kaybolan sevgilisi Olga Seregina, Rusya’da yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformu vk.com’da 5 yıl sonra online oldu. İstanbul ve Ankara’da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz (30), İzmir’in Menderes ilçesinde minibüste yakalanmıştı. Atalay Filiz’in soruşturması sürerken eski sevgilisi Olga Seregina 5 yıl sonra ilk kez ‘Rusya’nın Facebook’u’ olarak […]

Atalay Filiz’in 2011 yılında Paris’te kaybolan sevgilisi Olga Seregina, Rusya’da yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformu vk.com’da 5 yıl sonra online oldu.

İstanbul ve Ankara’da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz (30), İzmir’in Menderes ilçesinde minibüste yakalanmıştı.

Atalay Filiz’in soruşturması sürerken eski sevgilisi Olga Seregina 5 yıl sonra ilk kez ‘Rusya’nın Facebook’u’ olarak bilinen vk.com’da çevrimiçi oldu.

Son olarak 12 Aralık 2011’de online olan Olga Seregina, son üç günde 3 kez profil sayfasına giriş yaptı. İlk girişini 19 Haziran’da saat 06.14’te yapan Olga, ikinci girişini ise önceki akşam 22.22’de yaptı. 5 yıldır haber alınamayan genç kadın son girişini ise dün sabah 04.01’de yaptı.

Seregina’nın profil sayfasında herhangi bir değişiklik yapmadığı gözlenirken, sayfaya Seregina’nın mı yoksa şifresini ele geçiren (hacker) başka birinin mi giriş yaptığı ise merak konusu. Sayfaya Seregina’nın kendisinin girmiş olabileceği ihtimali, ailesi ve arkadaşlarını yeniden umutlandırırken, polisin soruşturması ise sürüyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir