Naomi Campbell Instagram’da Rezil Oldu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Naomi Campbell, Instagram’da paylaştığı fotoğrafla takipçilerine rezil oldu. 90’lı yılların en popüler modellerinden olan Naomi Campbell, Instagram hesabından reklam yapmaya çalışınca, kendini rezil etti. Kendisinden ünlü  spor markasının yeni ayakkabı modelini tanıtmasını isteyen halkla ilişkiler sorumlusunun mailde yazdığı metnini kopyalamaya çalışırken, mailin tamamını instagram paylaşımına ekleyen güzel model, tam anlamıyla takipçilerine rezil oldu. Campbell, fotoğrafını […]

Naomi Campbell, Instagram’da paylaştığı fotoğrafla takipçilerine rezil oldu.

90’lı yılların en popüler modellerinden olan Naomi Campbell, Instagram hesabından reklam yapmaya çalışınca, kendini rezil etti.

38074_0

Kendisinden ünlü  spor markasının yeni ayakkabı modelini tanıtmasını isteyen halkla ilişkiler sorumlusunun mailde yazdığı metnini kopyalamaya çalışırken, mailin tamamını instagram paylaşımına ekleyen güzel model, tam anlamıyla takipçilerine rezil oldu.

38074_1

Campbell, fotoğrafını mailde yazan, ‘Naomi, iyi olduğunu görmek çok güzel. Acaba şöyle bir şey paylaşabilir misin?:  Arkadaşım @gary.aspen’a ve tüm adidas’a teşekkür ederim. Adidas spezial serisinden 350 SPZL adidasları çok seviyorum. @adidasoriginals’ notuyla paylaştığını kısa sürede farkedip değiştirse de takipçilerinin ve magazincilerin diline düşmekten kurtulamadı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir