Beyonce ve Jay Z Çifti Tatil Fotoğraflarını Paylaştı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Beyonce ve Jay Z, yoğun programlarına bir mola vererek mükemmel yaz tatili için Hawaii’ye kaçtı. Aşklarını sosyal medya hesaplarından paylaşan ikili,  tatil fotoğraflarını görenleri bir kez daha kendilerine hayran  bıraktı. Geçtiğimiz günlerde göndermelerle dolu ‘Lemonade’ isimli yeni albümünü yayınlayan Beyonce, limonlarla süslenmiş tacı, kolyesi, mayosu ve elbisesiye albümüne atıfta bulundu. Beyonce’nin yaz kokan limon detaylı […]

Beyonce ve Jay Z, yoğun programlarına bir mola vererek mükemmel yaz tatili için Hawaii’ye kaçtı.

beyonce-

Aşklarını sosyal medya hesaplarından paylaşan ikili,  tatil fotoğraflarını görenleri bir kez daha kendilerine hayran  bıraktı.

beyonce

Geçtiğimiz günlerde göndermelerle dolu ‘Lemonade’ isimli yeni albümünü yayınlayan Beyonce, limonlarla süslenmiş tacı, kolyesi, mayosu ve elbisesiye albümüne atıfta bulundu.

beyonce1

Beyonce’nin yaz kokan limon detaylı plaj stili ise oldukça ilham verici.

beyonceic

Hafta boyunca eşi Jay Z ve kızı Blue Ivy Carter ile muhteşem fotoğraflarını hayranlarıyla paylaşan Beyonce, tatil fotoğraflarını kendi resmi sitesinden de yayımladı.

Güzel şarkıcı, abümde yer alan şarkı sözleri, yıllardır iddia edilen Jay-Z’nin Beyonce’yi aldattığı görüşünü destekler nitelikte olmasına karşın, “İyileşeceğiz, yeniden başlayacağız” sözlerine de yer vermesinin ardından Beyonce ve Jay Z, sallantıda ola evliliklerini kurtmak için adım atmış olacaklar ki, rüya gibi bir tatil geçiriyor.

İkilinin aşk dolu kareleri, Beyonce’nin muhteşem plaj stiliyle birleşince, tatil fotoğrafları da sosyal medyayı sallayarak en çok beğenilen kareler arasına girerek rekor kırıyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir