Haziran 23, 2016

Eski Trabzonspor başkanı Hacıosmanoğlu hakkında yakalama kararı

Yaptığı bir açıklamada kadınları aşağıladığı gerekçesiyle yargılanan Trabzonspor’un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Kadına hakaret davasında yargılanan Trabzonspor’un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu hakkında, duruşmalara katılmadığı gerekçesiyle yakalama kararı çıkarıldı. Avni Aker’de 2-2 sona eren Trabzonspor ile Gaziantepspor maçı arasında oynanan maç sonrası olaylar çıkmıştı. Maçın son dakikasında bordo-mavililerin penaltısını vermediği iddia edilen hakem Çağatay […]

Yaptığı bir açıklamada kadınları aşağıladığı gerekçesiyle yargılanan Trabzonspor’un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Kadına hakaret davasında yargılanan Trabzonspor’un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu hakkında, duruşmalara katılmadığı gerekçesiyle yakalama kararı çıkarıldı.

Avni Aker’de 2-2 sona eren Trabzonspor ile Gaziantepspor maçı arasında oynanan maç sonrası olaylar çıkmıştı.

Maçın son dakikasında bordo-mavililerin penaltısını vermediği iddia edilen hakem Çağatay Şahan ve yardımcıları yaklaşık 4 saat statta mahsur kalmıştı.

O dönem kulüp başkanı olan İbrahim Hacıosmanoğlu da yaptığı açıklamada, “Ben kadın gibi 100 sene yaşayacak yerde adam gibi 1 sene yaşarım” ifadelerini kullanmıştı.

Hacıosmanoğlu’nun bu sözleri tepkilere neden olmuştu.

Daha sonra açıklama yapan Hacıosmanoğlu, sözlerinin yanlış anlaşıldığını savunarak, özür dilemişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir