Rihanna Sahnede Ağladı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü şarkıcı Rihanna, dünya turnesi kapsamında verdiği Dublin konserinde gözyaşlarına hakim olamadı. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna Dublin konserinde gözyaşlarına duygusal anlar yaşadı. Ünlü şarkıcı Rihanna, dünya turnesi kapsamında verdiği Dublin konserinde gözyaşlarına hakim olamadı. Anti Dünya Turnesi kapsamında İrlanda’nın başkenti Dublin’de Aviva Stadyumu’nda konser veren Rihanna, sahnede ağlamasıyla hayranlarını şaşırttı. Mart ayında ABD’den başlattığı turnenin […]

Ünlü şarkıcı Rihanna, dünya turnesi kapsamında verdiği Dublin konserinde gözyaşlarına hakim olamadı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna Dublin konserinde gözyaşlarına duygusal anlar yaşadı.

rihanna-1,8OWM7xuXWkqBr8er2ZU_oQ

Ünlü şarkıcı Rihanna, dünya turnesi kapsamında verdiği Dublin konserinde gözyaşlarına hakim olamadı.

Anti Dünya Turnesi kapsamında İrlanda’nın başkenti Dublin’de Aviva Stadyumu’nda konser veren Rihanna, sahnede ağlamasıyla hayranlarını şaşırttı.

rihanna-1,1fhWFol6WkafJXGg6WNbMQ (1)

Mart ayında ABD’den başlattığı turnenin devamında Dublinli hayranlarıyla bir araya gelen 28 yaşındaki şarkıcı, “Love The Way You Lie” adlı şarkısını söylerken ağlamaya başladı. Barbadoslu şarkıcının o anlarını hayranları sosyal medyadan paylaştı.

“Hepinize sahip olduğum için çok mutluyum”

Turne performansı sonrası konserle ilgili sosyal medya üzerinden yorum yapan Rihanna, neden ağladığına değinmeyerek şunları yazdı:

“Ne geceydi! Benim için çok duygusal bir konserdi. Böyle bir ekibe sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çok mutluyum. Hepinize sahip olduğum için çok mutluyum.”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir