Rita Ora İçin Yeni Bir Başlangıç!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Geçtiğimiz aylarda onu keşfeden ve albüm çıkarmasını sağlayan Jay Z’nin plak şirketi Roc Nation’dan ayrılmak için dava açan Rita Ora uzun süre sıkıntılar çekmişti. İlk albümü ORA’yı 2012’de yayınlayan ve daha sonra ikinci albümünü nedensiz bir şekilde sürekli erteleyen genç şarkıcının asıl sorununun plak şirketi ile olduğu anlaşılmıştı. Rita’nın iddia ettiğine göre şirket Rita’ya yeterince […]

Geçtiğimiz aylarda onu keşfeden ve albüm çıkarmasını sağlayan Jay Z’nin plak şirketi Roc Nation’dan ayrılmak için dava açan Rita Ora uzun süre sıkıntılar çekmişti.

İlk albümü ORA’yı 2012’de yayınlayan ve daha sonra ikinci albümünü nedensiz bir şekilde sürekli erteleyen genç şarkıcının asıl sorununun plak şirketi ile olduğu anlaşılmıştı.

3f7df9a3599f8582bfa22ab7e5afd0d3

Rita’nın iddia ettiğine göre şirket Rita’ya yeterince destek vermemekte ve başka sanatçılarla daha çok ilgilenmekteydi (Rihanna gibi).Bunun üzerine dava açılmış ve şirket ise eğer ayrılırsa milyonlarca lira tazminat ve sözleşmesini yapmış olduğu ama çıkarmadığı 6 albümün paralarını istemişti.

2008’den bu yana Roc Nation’da bulunan İngiliz şarkıcının davası geçtiğimiz hafta sonuçlandı!

Rita artık özgür hatta yüklü tazminatı vermeden serbest kalmışa benziyor çünkü tanıkların dediğine göre olaylar mahkemeye taşınmadan çözülmüş!

Yeni albümünün kayıtlarına hızla devam eden Rita Ora şimdilerde Altantic Records ile anlaşma yaptı ve şunları söyledi:

“Müzik benim ilk göz ağrım ve yeni şarkılarımı yayınlamak için sabırsızlanıyorum.Yeni Atlantic Records aileme destek ve teşvikleri için minnettarım.Bir sonra ki adımlar inanılmaz olacak.”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir