Ariana Grande’nin Türk hayranları çağrı yaptı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 1,00
Loading...

22 yaşında dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande’yi Türkiye’de konser vermesi için çağıran Türk hayranları, #PleaseComeToTurkeyAriana etiketiyle Twitter’dan şarkıcının dikkatini çekmeye çalışıyor. Bakalım ünlü şarkıcı konser verecek mi? Dünyaca ünlü 22 yaşındaki güzel şarkıcı Ariana Grande’ye Türk hayranları, Türkiye’de konser vermesi için çağrıda bulundu. Twitter da #PleaseComeToTurkeyAriana etiketiyle trend topic olan Ariana Grande, hayranlarına ne cevap verecek […]

22 yaşında dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande’yi Türkiye’de konser vermesi için çağıran Türk hayranları, #PleaseComeToTurkeyAriana etiketiyle Twitter’dan şarkıcının dikkatini çekmeye çalışıyor. Bakalım ünlü şarkıcı konser verecek mi?

Dünyaca ünlü 22 yaşındaki güzel şarkıcı Ariana Grande’ye Türk hayranları, Türkiye’de konser vermesi için çağrıda bulundu. Twitter da #PleaseComeToTurkeyAriana etiketiyle trend topic olan Ariana Grande, hayranlarına ne cevap verecek büyük merak konusu.

Ariana Grande Türkiye’de Konser Verecek mi?

Türkiye’de yüz binlerce hayranı olan Grande, özellikle genç kızlar tarafından çok seviliyor. Twitter’daki hayranları “gelsene, nolur gel, gelirsen kesin gidicem konserine” gibi cümlelerle şarkıcının ülkeye gelmesini ne kadar istediklerini belirtiyorlar.

Ariana Grande kimdir?

26 Hairan 1993 Amerika doğumlu olan Ariana Grande Butera, hem şarkıcılık hem de oyunculuk yapıyor. Henüz 15 yaşındayken Broadway’de sahne alması ise onun ünlü olmasındaki en büyük etkenlerden. Tanınmasını sağlayan ise Nickelodeon kanalında yayınlanan sitcom dizi Victorious’taki Cat Valentine adlı karakter ile yaptığı oyunculuk ve yine bu dizide söylediği şarkılardır. Grande son olarak 20 Mayıs 2016’da Dangerous Women adlı albümü çıkarmıştır.

Ariana Grande’nin Türk hayranları çağrı yaptı için yorum 3 yapıldı

 1. Meltem dedi ki:

  Ariana grande please Come to Turkey ı levent yok plase

  1. Meltem dedi ki:

   Ariana grande please Come to Turkey

 2. Meltem dedi ki:

  Ariana grande please Come to Turkey ı levent yok plase

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir