Serena Williams, Beyonce’un Yeni Klibinde Oynadı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Beyonce’nin Lemonade albümündeki Sorry şarkısının beklenen klibi yayınlandı. Amerikalı şarkıcıya kortların yıldızı Serena Williams eşlik etti. Videoyu Buradan İzleyin! Son albümü Lemonade’i Nisan ayında yayınlayan Beyonce, albümü bir film tadında hazırlamıştı. 13 şarkılık albümün dördüncü sırasındaki Sorry’ye yeni bir video klip çeken Beyonce’ye, Serena Williams eşlik etti. “Becky with the good hair” (Güzel saçlı Becky) […]

Beyonce’nin Lemonade albümündeki Sorry şarkısının beklenen klibi yayınlandı. Amerikalı şarkıcıya kortların yıldızı Serena Williams eşlik etti.

Videoyu Buradan İzleyin!

Son albümü Lemonade’i Nisan ayında yayınlayan Beyonce, albümü bir film tadında hazırlamıştı. 13 şarkılık albümün dördüncü sırasındaki Sorry’ye yeni bir video klip çeken Beyonce’ye, Serena Williams eşlik etti.

serena-beyonce

“Becky with the good hair” (Güzel saçlı Becky) sözleriyle Jaz Z’nin, Beyonce’ye aldattığı kadını işaret ettiği öne sürülen şarkı, yeni klibin de etkisiyle daha çok konuşulacak gibi.

 

1 yorum yapıldı “1”

  1. Sezar erkam dedi ki:

    Bu klibi 3 ay öce limonade filminde izlemiştim ve yeni bir video klip felan da değil. Habercilik anlayışınız bu mu gerçekten ?

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir