Adele En Büyük Hayalini Açıkladı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Glastonbury Müzik Festivali’nde sahne alan Adele, 15 şarkı söylediği performansıyla büyük alkış alırken duygularını açıkladı. İngiliz şarkıcı Adele, dünyanın en büyük açık hava organizasyonu olan Glastonbury Müzik Festivali’nde sahne aldı.   İngiltere’nin Pilton bölgesindeki Worthy Çiftliği’nde düzenlenen festivalde, 90 dakikalık sahne peformansında 15 şarkı söyleyen Adele, sahnedeyken, bu festivalde şarkı söylemenin en büyük hayali olduğunu […]

Glastonbury Müzik Festivali’nde sahne alan Adele, 15 şarkı söylediği performansıyla büyük alkış alırken duygularını açıkladı.

İngiliz şarkıcı Adele, dünyanın en büyük açık hava organizasyonu olan Glastonbury Müzik Festivali’nde sahne aldı.

ADELEKONSERHAYALİ

 

İngiltere’nin Pilton bölgesindeki Worthy Çiftliği’nde düzenlenen festivalde, 90 dakikalık sahne peformansında 15 şarkı söyleyen Adele, sahnedeyken, bu festivalde şarkı söylemenin en büyük hayali olduğunu açıkladı.

Kariyerinin ilk döneminde kendisine müziğinin festivallere uygun olmadığının söylendiğini açıklayan 28 yaşındaki şarkıcı, festival alanını dolduran hayranlarına ‘çok korktuğunu’ ifade etti. Peformansıyla alkış alırken “Bu hayatımın en güzel anı” diyerek duygularını dile getirdi.

1970 yılından bu yana düzenlenen efsanevi festivalin bu seneki konukları arasında Adele’in yanı sıra Coldplay, Muse, Adele, LCD Soundsystem, New Order, Foals, Beck, PJ Harvey, Underworld, The Last Shadow Puppets, Kurt Vile, Disclosure gibi isimler vardı.

Trafik kaosu ve yağışlı hava sebebiyle kötü bir başlangıç yapan festival, yağışlı havanın sürmesiyle çamurlu bir ortamda gerçekleşti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir