Joe Jonas Müzikte İkinci Şans Zor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Son zamanların en gözde müzik gruplarından biri olan DNCE, Paper dergisinin yeni sayısı için kamera karşısına geçti. Grup üyeleri dergiyle küçük bir söyleşi de gerçekleştirdi. İşte o söyleşiden kesitler; Grubun kuruluşu hakkında Joe; “[Jonas Brothers’ın dağılışından sonra] işleri aceleye getirmek istemedim. Müzik endüstrisinde ikinci bir şans yakalayıp etkileyici bir müzikle dönüş yapmak çok zordur.” Sıradışı […]

Son zamanların en gözde müzik gruplarından biri olan DNCE, Paper dergisinin yeni sayısı için kamera karşısına geçti. Grup üyeleri dergiyle küçük bir söyleşi de gerçekleştirdi. İşte o söyleşiden kesitler;

980x-1

Grubun kuruluşu hakkında Joe;

“[Jonas Brothers’ın dağılışından sonra] işleri aceleye getirmek istemedim. Müzik endüstrisinde ikinci bir şans yakalayıp etkileyici bir müzikle dönüş yapmak çok zordur.”

Sıradışı müzik tarzları hakkında Cole;

“Seslerimiz de kişiliklerimiz gibi. Farklı yerlerden gelen  ama hepsi en yakın arkadaş olup hepsi sadece eğlenen farklı insanların birleşimi.”

dnce-paper-magazine-feature-photo-01

Aralarındaki iletişim hakkında Joe;

“Birbirleriyle iyi anlaşan ve her saniyeyi birlikte harcamalarına rağmen birbirlerini öldürmek istemeyen insanlarla grup kurmuş olmak duyulmamış bir şey.”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir