Madonna Türkiye İçin Dua İstedi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü şarkıcı Madonna İstanbul Atatürk Havalimanın’da gerçekleşen hain terör saldırısını kınadı. Madonna Türkiye için dua istedi. Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’da İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen saldırıyı kınadığını sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj ile bildirdi. Madonna, yaptığı paylaşıma yakın arkadaş oldukları bilinen ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş’ı etiketleyerek İstanbul için dua istedi. Dünya starı Madonna Instagram hesabından […]

Ünlü şarkıcı Madonna İstanbul Atatürk Havalimanın’da gerçekleşen hain terör saldırısını kınadı. Madonna Türkiye için dua istedi.

Screen Shot 2016-06-29 at 10.42.41 AM

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’da İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen saldırıyı kınadığını sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj ile bildirdi. Madonna, yaptığı paylaşıma yakın arkadaş oldukları bilinen ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş’ı etiketleyerek İstanbul için dua istedi.

madonna-mert-alas-istanbul-saldiri-sadece-haber

Dünya starı Madonna Instagram hesabından yaptığı paylaşıma “Pray For Istanbul Pray For Turkey . Why’s It So Hard To Love One Another? (İstanbul için dua edin, Türkiye için dua edin, birbirinizi sevmek niçin bu kadar zor) “ açıklamasını ekledi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir