Beyoncé: “Siyah insanları öldürmekten vazgeçin”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trajik bir şekilde hayatını kaybeden Alton Sterling için bir protestoda Beyonce’den geldi. Resmi internet sitesinin açılışına yazdığı mektup Politikacılara açık bir çağrı. Acil bir şekilde bu trajik ölümlere son verilmesi çağrısında bulunan Beyonce,  “Freedom” başlığıyla yayınlanan bu mektup ile “bizi öldürmeyin” çağrısında bulundu. Amerika’da siyahi ırkın polis tarafından öldürülme oranının beyaz ırka göre daha fazla […]

Trajik bir şekilde hayatını kaybeden Alton Sterling için bir protestoda Beyonce’den geldi. Resmi internet sitesinin açılışına yazdığı mektup Politikacılara açık bir çağrı. Acil bir şekilde bu trajik ölümlere son verilmesi çağrısında bulunan Beyonce,  “Freedom” başlığıyla yayınlanan bu mektup ile “bizi öldürmeyin” çağrısında bulundu.

Amerika’da siyahi ırkın polis tarafından öldürülme oranının beyaz ırka göre daha fazla olduğu ise Başkan Oba tarafından da açıklandı. Güvenlik kuvvetlerinin ön yargılarından vazgeçmeleri gerektiğini de vurgulayan obama ve Amerikan politikacıları halkın ve sanatçılardan gelen tepkileri kulak arkası yapmadı.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir