Katy Perry ve Lady Gaga Savaşına Britney Spears Da Katılıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Bildiğiniz üzere 2013 yılında Katy Perry ve Lady Gaga aynı dönemlerde son albümlerini yayınlamıştı. Lady Gaga, nedendir bilinmez durduk yere Katy Perry’e taklitçi diyerek saldırmıştı ancak Katy Perry hiç oralı olmayarak Lady Gaga’nın flop oluşunu izledi ve sadece onun sahip olduğu elmas sertifikadan 2 tane alarak rekorunu elinden aldı. 2016 yılının Ağustos sonu, Eylül başı […]

Bildiğiniz üzere 2013 yılında Katy Perry ve Lady Gaga aynı dönemlerde son albümlerini yayınlamıştı. Lady Gaga, nedendir bilinmez durduk yere Katy Perry’e taklitçi diyerek saldırmıştı ancak Katy Perry hiç oralı olmayarak Lady Gaga’nın flop oluşunu izledi ve sadece onun sahip olduğu elmas sertifikadan 2 tane alarak rekorunu elinden aldı.

Lady Gaga Marc Jacobs Defilesi3

2016 yılının Ağustos sonu, Eylül başı gibi iki ismin tekrar aynı anda albüm yayınlayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Aslında barıştıkları biliniyordu ancak bu sadece fotoğraftan ibaretti. Yani ikisi de ‘barıştık’ demediler. Dolayısıyla bu yılda 2013’teki olayların aynısı yaşanabilir.

britney

VMA 2016 yaklaşıyor ve 2 ismin de yeni albümlerinin çıkış single’ları için performans sergileyeceği söylentiler arasında. Haftaya Britney Spears da yeni albümünden ilk single’ını yayınlayacak ve VMA 2016’da performans sergileyebilir.

Yani lafın kısası; bu yıl 2 değil, 3 kraliçe birden en iyi olmak için ter dökecek!

1 yorum yapıldı “1”

  1. Alper dedi ki:

    BİRAZ DAHA PROFESYONEL OLMAYA ÇALIŞSANIZ??!! ERGEN FACEBOOK SAYFASINA DÖNDÜ İYİCE SİTENİZ! DÖNÜP YAZDIKLARINIZA BAKSANIZA LADY GAGA’YI GÖMÜP KATYİ GÖĞE ÇIKARMIŞSINIZ BİR HABERCİ TARAFSIZ OLMALIDIR. UMARIM PROFESYONELLİĞE DÖNERSİNİZ. LİTTLE MONSTERLAR OLARAK YEDİRMEYİZ!!!

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir