Fransa Şampiyonluğu Mick Jagger Yüzünden mi Kaybetti?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Fransa’nın, ev sahipliğini yaptığı Euro 2016’da kupayı Portekiz’e kaptırmasının nedeninin, maçı Stade de France’da izleyen ve ‘uğursuzluğu’ ile bilinen Rolling Stones’un solist Mick Jagger olabileceğini sosyal medyanın gündemine oturdu. Euro 2016, dün akşam ev sahibi Fransa ile Portekiz arasında oynanan final maçı ile sona ermiş, kupa pek de beklenmeyen şekilde Portekiz kaptanı Cristiano Ronaldo’nun ellerinde […]

Fransa’nın, ev sahipliğini yaptığı Euro 2016’da kupayı Portekiz’e kaptırmasının nedeninin, maçı Stade de France’da izleyen ve ‘uğursuzluğu’ ile bilinen Rolling Stones’un solist Mick Jagger olabileceğini sosyal medyanın gündemine oturdu.

Euro 2016, dün akşam ev sahibi Fransa ile Portekiz arasında oynanan final maçı ile sona ermiş, kupa pek de beklenmeyen şekilde Portekiz kaptanı Cristiano Ronaldo’nun ellerinde yükselmişti.

Çok sayıda sosyal medya kullanıcısına göre, şampiyonanın Portekiz’in zaferiyle sonuçlanmasının nedeni Mick Jagger. Zira Jagger’ın takip ettiği maçlarda desteklediği takımın kolay kolay kazanamadığı bilinen bir gerçek.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir