Taylor Swift’e Evlenme Teklif Etti, Akıl Hastanesine Kaldırıldı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Yolda cinsel organını gösterdiği için tutuklanan bir vatandaş, Rhode Island’de hayranı olduğu şarkıcı Taylor Swift’e evlilik teklifinde bulunmak istedi. TMZ’nin haberine göre; Joseph Bernatche isimli bir vatandaş, cinsellik ile aşk arasındaki ayrıma dikkat çekeceği gerekçesiyle yolun ortasına koşup bir sürücüye cinsel organını gösterdi. Cinsel Organını Gösterdi! Bu hareketi nedeniyle gözaltına alınan Bernatche, sonraki sabah serbest […]

Yolda cinsel organını gösterdiği için tutuklanan bir vatandaş, Rhode Island’de hayranı olduğu şarkıcı Taylor Swift’e evlilik teklifinde bulunmak istedi.

TMZ’nin haberine göre; Joseph Bernatche isimli bir vatandaş, cinsellik ile aşk arasındaki ayrıma dikkat çekeceği gerekçesiyle yolun ortasına koşup bir sürücüye cinsel organını gösterdi.

Taylor-Swift-Tom-Hiddlestonın-Annesiyle-Tanıştı-5

Cinsel Organını Gösterdi!

Bu hareketi nedeniyle gözaltına alınan Bernatche, sonraki sabah serbest bırakıldı ve soluğu evlenme teklifi etmek için 26 yaşındaki ABD’li şarkıcı Taylor Swift’in Rhode Island’daki evinde aldı. Polis olay yerinde geldiğinde gözyaşları içinde olan Bernatche, “Taylor benimle evlenecekti ama şimdi Tom’la (Hiddeleston) birlikte” dedi.

Joseph Bernatche’nin akıl hastanesi yatırıldığı belirtilirken, olay sırasında Taylor Swift’in evde olup olmadığı netlik kazanmadı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir