Yoksa Rihanna Hamile mi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kolombiya’nın başkenti Bogota’da düzenlenecek müzik festivalinde sahne alması beklenen Rihanna, konseri iptal etti. Gerekçe olarak Zika virüsü verildi. Kolombiya’nın başkenti Bogota’da iki ay öncesinden biletleri satışa sunulan Rihanna konseri, Zika Virüsü şüphesi ile iptal edildi. 17-18 Eylül tarihleri arasında Lana Del Rey ve Wiz Khalifa’in da sahne alacağı, 2 ay önce biletleri satışa çıkan etkinlik Rihanna’nın […]

Kolombiya’nın başkenti Bogota’da düzenlenecek müzik festivalinde sahne alması beklenen Rihanna, konseri iptal etti. Gerekçe olarak Zika virüsü verildi.

Kolombiya’nın başkenti Bogota’da iki ay öncesinden biletleri satışa sunulan Rihanna konseri, Zika Virüsü şüphesi ile iptal edildi. 17-18 Eylül tarihleri arasında Lana Del Rey ve Wiz Khalifa’in da sahne alacağı, 2 ay önce biletleri satışa çıkan etkinlik Rihanna’nın yerine başkası bulunamayınca yapılmadı.

Rihannaya-Black-Girls-Rock-Ödüllerinde-Rock-Star-Ödülü-Verildi-6

Barbadoslu şarkıcının iptal kararı zihinlerde soru işareti bıraktı. Özellikle hamile kadınları etkileyen virüs, Latin Amerika’da fazlasıyla yaygın.

VİRÜS, HAMİLELER İÇİN BÜYÜK TEHLİKE!

İnsanlara sivrisineklerden ya da cinsel yoldan geçen Zika virüsü; hamile kadınlara bulaştığında bebeklerde anomaliler görülmesine yol açıyor. Zika ile doğan bebeklerin kafaları normalden 31.5-32 santimetre daha küçük oluyor ve beyin fonksiyonlarında bozukluklar yaşanıyor.

HAMİLE Mİ?

Zika virüsünün bilhassa hamile kadınlar üzerinde etkili olması, akıllara “Rihanna hamile mi?” sorusunu getrdi…

HAMİLE KADINLARA UYARI

Sağlık örgütleri hamile kadınları özellikle bu virüsün tespit edildiği bölgelere seyahat etmemeleri konusundu uyarıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir