Nick Jonas ”Demi Lovato Pokemon Bağımlısı”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Pokemon Go  oyunu hızlı bir şekilde dilden dile dolaşıyor. Hemen hemen herkesi kendisine bağımlı hale getiren oyunu oynayan kişilerin sayısı her gün artıyor. Ülkemizde de oynayan insanlar sırf bir tane Pokemon yakalayabilmek için saatlerce yol yürüdüklerini anlatıyorlar. Hatta şuan sosyal medya hesapları da “Pokemon Go” oynayan insanların paylaştıklarıyla dolup taşıyor. Gerçek hayatla sanal hayatı bir […]

Pokemon Go  oyunu hızlı bir şekilde dilden dile dolaşıyor. Hemen hemen herkesi kendisine bağımlı hale getiren oyunu oynayan kişilerin sayısı her gün artıyor. Ülkemizde de oynayan insanlar sırf bir tane Pokemon yakalayabilmek için saatlerce yol yürüdüklerini anlatıyorlar.

capture-20160713-180037

demi-lovato1

Hatta şuan sosyal medya hesapları da “Pokemon Go” oynayan insanların paylaştıklarıyla dolup taşıyor. Gerçek hayatla sanal hayatı bir araya getirerek insanları dışarıya ve gezmeye yönlendiren bu oyun ilerleyen zamanlarda nasıl sonuçlar çıkaracak bilmiyorum. Ama ünlü isimler de bu oyunun bağımlısı olmuş durumda. Son olarak Nick Jonas, Twitter hesabından bir tweet atarak Demi Lovato’nun da bu oyunun bağımlısı olduğunu duyurdu.

“Demi gerçekten yüksek sesle bağırdı .. ‘Burada kahrolası Pokemon yok mu?!” yazan bir tweet paylaştı. Eğer sizler de bu oyunu oynuyorsanız bizimle ne kadar yol yürüdüğünüzü ve ne kadar topladığınızı paylaşabilirsiniz.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir