Kardashian Swift Kavgasına Bieber’dan Tepki Geldi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kim Kardashian ve Taylor Swift arasındaki gerginlik hızlı bir şekilde ilerliyor. Taylor Swift bu konuyu avukatlarına taşıdı ve eğer o kayıtlar silinmezse dava açacağını da söyledi. Diğer ünlü isimlerden ise teker teker tepkiler gelmeye başladı ve hatta tepki veren ünlüler arasında da anlaşmazlıklar çıkabiliyor. Bazıları Kim Kardashian’ı tutarken bazıları Taylor’ı tutuyor. Bu kavganın üzerine bir […]

Kim Kardashian ve Taylor Swift arasındaki gerginlik hızlı bir şekilde ilerliyor. Taylor Swift bu konuyu avukatlarına taşıdı ve eğer o kayıtlar silinmezse dava açacağını da söyledi. Diğer ünlü isimlerden ise teker teker tepkiler gelmeye başladı ve hatta tepki veren ünlüler arasında da anlaşmazlıklar çıkabiliyor.

Bazıları Kim Kardashian’ı tutarken bazıları Taylor’ı tutuyor. Bu kavganın üzerine bir de destekleyenlerin kavga etmesi sanırım ortalığı daha da karıştırır.

Justin Bieber ise “Daha az nefret, daha çok sevgi” dediği bir video paylaştı. Bu videoyla kavga etmeyin demek istemiş. Ama bu kavga daha fazla uzayacak gibi görünüyor. Henüz Kim Kardashian’dan bir cevap gelmedi, bakalım ondan nasıl bir tepki gelecek.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir