Irina Shayk ve Mert Alaş Çıplak Poz Verdi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü model Irina Shayk ve fotoğrafçı Mert Alaş Instagram hesaplarından çıplak pozlarını paylaştı. Armani Exhange, Guess, Intimissimi, Lacoste gibi markaların yüzü olan ve Vouge Türkiye dergisinin kapağında yer alan Rus model İrina Shayk, bu kez de Vogue Rusya için kameranın karşısına geçti. Shayk, Instagram hesabından ‘Bay ve Bayan Smith’ mesajıyla fotoğrafçı Mert Alas ile sarıldığı bir fotoğrafı paylaştı. BİNLERCE BEĞENİ […]

Ünlü model Irina Shayk ve fotoğrafçı Mert Alaş Instagram hesaplarından çıplak pozlarını paylaştı.

irina-shayk-mert-alas-in-kollarinda-poz-verdi-8627672_3065_m

Armani Exhange, Guess, Intimissimi, Lacoste gibi markaların yüzü olan ve Vouge Türkiye dergisinin kapağında yer alan Rus model İrina Shayk, bu kez de Vogue Rusya için kameranın karşısına geçti. Shayk, Instagram hesabından ‘Bay ve Bayan Smith’ mesajıyla fotoğrafçı Mert Alas ile sarıldığı bir fotoğrafı paylaştı.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Dünyaca ünlü pek çok ünlü isimle çalışan Türk fotoğrafçı Mert Alaş, bu kez yakın arkadaşı Irina Shayk ile stüdyoya girdi. Shayk ile kamera arkası fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan fotoğrafçıya binlerce beğeni geldi. Alaş’a ‘Türkiyenin gururusun abi, asın bayrakları’ şeklinde ilginç yorumlar da yapıldı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir