Darbeye Sessiz Kalan Oyunculara Ambargo!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Reyting rekorları kıran ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz, darbe girişimine karşı çıkmayan oyuncularla çalışmayacağını ve diğer yapımcılarla da çalışmalarına engel olacağını duyurdu. Ünlü yapımcı, “Darbeye açık şekilde karşı çıkmayan, demokrasiden yana net bir tavır almayan, FETÖ’nün kanlı kalkışmasının ve Türkiye’nin geleceğine kasteden bu tür örgütünün idrakinde olmayan hiçbir oyuncu ile çalışmayacağımızı ve […]

Reyting rekorları kıran ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz, darbe girişimine karşı çıkmayan oyuncularla çalışmayacağını ve diğer yapımcılarla da çalışmalarına engel olacağını duyurdu.

fm65b_1468919349_5414

Ünlü yapımcı, “Darbeye açık şekilde karşı çıkmayan, demokrasiden yana net bir tavır almayan, FETÖ’nün kanlı kalkışmasının ve Türkiye’nin geleceğine kasteden bu tür örgütünün idrakinde olmayan hiçbir oyuncu ile çalışmayacağımızı ve diğer yapımcılarla da çalışmalarına engel olacağımızı bildirmek istedim. Tüm ekip oyuncularımızdan bu konuyla ilgili net açıklamalar yapmalarını istiyorum” açıklamasını yaptı.

Şaşmaz’ın bu sözlerini ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın senaristi Bahadır Özender duyurdu.

E1Rjf_1468920542_2392

Yapımcı Burak Memişoğlu da, twitter hesabından yayınladığı 5 maddelik açıklama ile, darbeye karşı sessiz kalan sanatçıların tespit edilmesini ve bu sanatçıların başka yapımcılarla çalışmalarının da engellenmesi gerektiğini söyledi.

Burak Memişoğlu’nun paylaşımı şu şekilde;

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir