Demi Lovato ve Odell Beckham Jr Birlikte mi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Demi Lovato geçen ay Wilmer Valderrama ile olan ilişkisini bitirmişti. Ve şimdi ismi sürekli yeni isimlerle anılıyor. Son olarak da Amerikan futbolcu Odell Beckham Jr ile görüntülendi. Yapılan açıklamaya göre ikili salı günü New York’da bir balık restoranında akşam yemeği yerken görüntülendi. Muhabirin yaptığı açıklama şu şekilde: “Odell saat 11 civarında tek başına geldi, sonra […]

Demi Lovato geçen ay Wilmer Valderrama ile olan ilişkisini bitirmişti. Ve şimdi ismi sürekli yeni isimlerle anılıyor. Son olarak da Amerikan futbolcu Odell Beckham Jr ile görüntülendi.

Yapılan açıklamaya göre ikili salı günü New York’da bir balık restoranında akşam yemeği yerken görüntülendi. Muhabirin yaptığı açıklama şu şekilde: “Odell saat 11 civarında tek başına geldi, sonra Demi gizlice 10 dakika sonra oraya geldi. Köşedeki masada oturdular ve çıkıyor gibi görünüyorlardı. Çok samimi görünüyorlardı ve yaklaşık bir buçuğa kadar oturdular.”

Eğer bu haber doğruysa yakında ikili beraber görüntülenir diye düşünüyorum. Şuan ben sevgili olup olmadıklarından emin olamadım. Siz nasıl düşünüyorsunuz?

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir