Wonder Woman’ın Fragmanı Yayınlandı!

Wonder Woman’ın ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Gal Gadot ve Chris Pine’ın oynadığı filmin fragmanında izleyiciye bol aksiyonlu bir yapım olacağı mesajı verilmiş. DC Comics’in çizgi roman kahramanı Wonder Woman’ın sinema uyarlamasının ilk fragmanı yayınlandı. Filmin başrolünü Hızlı ve Öfkeli serisindeki Gisele Yashar rolüyle tanıdığımız Gal Gadot ve Star Trek serisinin Kaptan Kirk’i Chris Pine oynuyor.  Filmin yönetmen […]

Wonder Woman’ın ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Gal Gadot ve Chris Pine’ın oynadığı filmin fragmanında izleyiciye bol aksiyonlu bir yapım olacağı mesajı verilmiş.

DC Comics’in çizgi roman kahramanı Wonder Woman’ın sinema uyarlamasının ilk fragmanı yayınlandı. Filmin başrolünü Hızlı ve Öfkeli serisindeki Gisele Yashar rolüyle tanıdığımız Gal Gadot ve Star Trek serisinin Kaptan Kirk’i Chris Pine oynuyor.  Filmin yönetmen koltuğunda ise Patty Jenkins oturuyor.

wonder-woman-gal-gadot-wonderwomansnap1-175496

Vizyon tarihi 23 Haziran 2017 olarak açıklanan filmin sinemalar gireceği tarih daha sonra Warner Bros. stüdyoları tarafından yeniden düzenlenmiş ve 2 Haziran 2017’ye çekilmişti.

Filmin vizyona girmesine 11 ay varken yayımlanan bu fragmanda izleyiciye aksiyon sahnelerinin oldukça bol olacağı müjdesi verilmiş. Fragmandan anladığımız kadarıyla 2. Dünya Savaşı yıllarını konu alan filmde farklı aksiyon sahneleri görülebilir.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir