Charlie XCX’den Çok İlginç Konser!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Şu sıralar yeni single çalışmalarıyla konserler veren Charlie XCX, şarkıları dışında kendini de pazarlıyor. Genç sanatçı Las Vegas’ta verdiği konserde oldukça sexy kıyafetler tercih etti. Geçtiğimiz aylarda kilo problemi ile karşı karşıya gelen güzel yıldızın zayıfladığı ve fit vücudu dikkat çekti. Sahnede dansları ve giydiği kıyafetlerle izleyiciye yürek hoplatan Charlie, aynı zamanda bu görüntüyle de […]

Şu sıralar yeni single çalışmalarıyla konserler veren Charlie XCX, şarkıları dışında kendini de pazarlıyor.

Charli-XCX-Sexy-9-624x936

Genç sanatçı Las Vegas’ta verdiği konserde oldukça sexy kıyafetler tercih etti. Geçtiğimiz aylarda kilo problemi ile karşı karşıya gelen güzel yıldızın zayıfladığı ve fit vücudu dikkat çekti.

Charli-XCX-Sexy-1-624x936

Sahnede dansları ve giydiği kıyafetlerle izleyiciye yürek hoplatan Charlie, aynı zamanda bu görüntüyle de müzik otoritelerinden yoğun eleştirici aldı.

Miley Cyrus’un tarzını ve giyimini taklit ettiğini söyleyen eleştirmenler vücudunun orantısız olduğunu Miley gibi olamayacağı yorumları yapıldı.Göğüslerinin eşek memesi gibi olduğunu kalçalarınında belirgin olmamasından dolayı bu tür danslarla başarılı olamayacağı söylendi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir