Britney Spears’ın 9.Albümü Yakında Geliyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Britney Spears’ın 9.albümü The legendary (Efsanevi) tamamlanmak üzere.Şarkıcı 13 Temmuz’da Private Show başlıklı yeni bir şarkı ve parfüm çıkardı.Şarkısını ”innevitably sexy” olarak tarif etti ve ilk görüntülerini Entertainment Tonight’da sergiledi. A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on Oct 8, 2015 at 11:13pm PDT ”Private Show is inevitably a sexy song and it promotes feeling sexy and girls feeling […]

Britney Spears’ın 9.albümü The legendary (Efsanevi) tamamlanmak üzere.Şarkıcı 13 Temmuz’da Private Show başlıklı yeni bir şarkı ve parfüm çıkardı.Şarkısını ”innevitably sexy” olarak tarif etti ve ilk görüntülerini Entertainment Tonight’da sergiledi.

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

”Private Show is inevitably a sexy song and it promotes feeling sexy and girls feeling alive and I think that’s fun for girlss. I think the scent definitely has a combination of all those things.”

”Private Show kaçınılmaz olarak seksi bir şarkı ve seksi hissetmeye, kızların canlı hissetmesine ,sanırım eğlenceli kızlar için teşvik ediyor. Parfümle bütün bu şeylerin bir uyumu olduğunu düşünüyorum.”

Şarkıcı 9 ay önce Dj Burns ve Mischke ile çekilmiş bir fotoğrafını İnstagram’ da paylaşmıştı.

Britney Spears albümünü 2017 Mayıs ayında çıkaracağını duyurdu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir