David Guetta Çamurda Aşk Yaşıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü DJ David Guetta ve 23 yaşındaki Kübalı sevgilisi Jessica Ledon arkadaşlarıyla birlikte gittikleri Ibiza tatilinin keyfini çıkarıyor. İlişkilerini genellikle gözlerden uzak yaşamayı tercih eden 48 yaşındaki Guetta ile Küba asıllı 23 yaşındaki sevgilisi Ledon önceki gün çamur banyosu yaparken objektiflere takıldı. Gösteri dünyasının ünlülerinin akın ettiği Ibiza adasında çamur banyosu yapan David Guetta ve […]

Ünlü DJ David Guetta ve 23 yaşındaki Kübalı sevgilisi Jessica Ledon arkadaşlarıyla birlikte gittikleri Ibiza tatilinin keyfini çıkarıyor.

İlişkilerini genellikle gözlerden uzak yaşamayı tercih eden 48 yaşındaki Guetta ile Küba asıllı 23 yaşındaki sevgilisi Ledon önceki gün çamur banyosu yaparken objektiflere takıldı.

david3

Gösteri dünyasının ünlülerinin akın ettiği Ibiza adasında çamur banyosu yapan David Guetta ve Jessica Ledon, zaman zaman romantik anlar da yaşadı.

David Guetta va Jessica Ledon, yaklaşık bir yıl önce flört etmeye başladı. Guetta, 22 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Cathy’den 2014 yılında boşanmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir