Justin Bieber Vasiyetini mi Hazırlıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Prince ve David Bowie’nin ani ölümlerinin ardından psikolojisi bozulan Justin Bieber’ın, kendi cenaze törenini planladığı ve vasiyetini yazmaya başladığı iddia edildi. Vasiyetini Yazmaya Başladı! Başarılı kariyeri kadar skandallarıyla da gündeme gelen Kanadalı popçu Justin Bieber, yaptıklarıyla herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Mirror’ın haberine göre 22 yaşındaki şarkıcı, vasiyetini ve kendi cenaze törenini yazmaya başladı. Bu yılın […]

Prince ve David Bowie’nin ani ölümlerinin ardından psikolojisi bozulan Justin Bieber’ın, kendi cenaze törenini planladığı ve vasiyetini yazmaya başladığı iddia edildi.

Vasiyetini Yazmaya Başladı!

Başarılı kariyeri kadar skandallarıyla da gündeme gelen Kanadalı popçu Justin Bieber, yaptıklarıyla herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Mirror’ın haberine göre 22 yaşındaki şarkıcı, vasiyetini ve kendi cenaze törenini yazmaya başladı.

justin_en_el_vaticano_revistabravo2014

Bu yılın başlarında hayatlarını kaybeden Prince ve David Bowie’nin ardından psikolojisi bozulan Bieber’ın, kendi cenaze törenini en ince ayrıntısına kadar planladığı iddia edildi.

Kanada doğumlu olan ve Los Angeles’ta yaşayan Grammy ödüllü sanatçının nereye gömüleceği ise henüz net değil. Öte  yandan 180 milyon sterlinlik  (712 milyon TL) servetin sahibi olan Bieber kendine özel bir hologram sistemiyle müziğini yaşatacağı ve mezar taşının, güneş enerjisiyle video oynatacağı da  iddialar arasında…

1 yorum yapıldı “1”

  1. Mehmet dedi ki:

    Öldükten sonra kabir azabı çekerken mezarı başında video izleyerek koparız adam ölürken bile bizi düşünmüş ergen out we are in kop kop..

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir