Pastırma Sıcağında Rihanna Kürkle Dolaştı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü şarkıcı Rihanna, dünya turnesi kapsamında geldiği Fransa’nın Paris kentinde bebek mavisi kıyafetiyle beğeni topladı. Yüksek topuklu stiletto tipi ayakkabıları ve sade makyajıyla kıyafetini tamamlayan şarkıcının görünümünde en dikkat çekici ayrıntı omzundaki kürk oldu. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, kasım ayında sona erecek olan Anti World Tour adlı dünya turnesi kapsamında konserler vermeye devam ediyor. Barbadoslu […]

Ünlü şarkıcı Rihanna, dünya turnesi kapsamında geldiği Fransa’nın Paris kentinde bebek mavisi kıyafetiyle beğeni topladı. Yüksek topuklu stiletto tipi ayakkabıları ve sade makyajıyla kıyafetini tamamlayan şarkıcının görünümünde en dikkat çekici ayrıntı omzundaki kürk oldu.

rihanna-yaz-sicaginda-sokakta-kurkle-dolasti_x_40722_b

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, kasım ayında sona erecek olan Anti World Tour adlı dünya turnesi kapsamında konserler vermeye devam ediyor.

Barbadoslu şarkıcı konser için gittiği Paris’te konser dışında kalan zamanını gezerek geçirdi.

rihanna-yaz-sicaginda-sokakta-kurkle-dolasti_x_54439_b

Paris’in Şanselize Caddesi’ndeki Concorde Meydanı’nda görüntülenen 28 yaşındaki şarkıcı, bebek mavisi kıyafetiyle beğeni topladı.Yüksek topuklu stiletto tipi ayakkabıları ve sade makyajıyla kıyafetini tamamlayan şarkıcının görünümünde en dikkat çekici ayrıntı omzundaki kürk oldu.Mavi, kırmızı ve siyah renklerden oluşan kürk, şarkıcının yazlık kıyafetiyle tezat oluşturacak bir seçim yaptığı yorumlarına neden oldu.

Rihanna, Paris sokaklarında sevgi gösterisinde bulunan hayranlarını selamladı.Şarkıcı, şeffaf kabinli dönme dolaba binerek Paris şehir manzarasını izledi.

Rihanna, son olarak en prestijli müzik ödüllerinden biri olarak kabul edilen MTV Video Müzik Ödülleri adaylıkları ile gündeme geldi.En iyi klip, Calvin Harris’le birlikte en iyi işbirliği gibi en güçlü adaylıklara sahip oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir