Gigi Hadid Zayn ile Birlikte Yaşıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Manken Gigi Hadid ve One Direction grubunun eski üyesi, şarkıcı Zayn Malik’in ilişkisi bir üst aşamaya taşındı. Yılın başlarında ayrıldıklarını açıklayan çift yeniden bir araya gelmişti. 21 yaşındaki süper model Hadid, 23 yaşındaki erkek arkadaşı Zayn’ın Los Angeles’taki evine taşındığını açıkladı. Gigi, ilk iş olarak evi yeniden dekore etmeye başlamış. Çift, ayrıca New York’ta da […]

Manken Gigi Hadid ve One Direction grubunun eski üyesi, şarkıcı Zayn Malik’in ilişkisi bir üst aşamaya taşındı.

gigi-hadid-wen-wenn22228339-dekupe

Yılın başlarında ayrıldıklarını açıklayan çift yeniden bir araya gelmişti. 21 yaşındaki süper model Hadid, 23 yaşındaki erkek arkadaşı Zayn’ın Los Angeles’taki evine taşındığını açıkladı. Gigi, ilk iş olarak evi yeniden dekore etmeye başlamış. Çift, ayrıca New York’ta da Gigi’nin apartman dairesinde birlikte yaşıyor.

İngiliz Sunday Mirror gazetesine açıklamada bulunan ve ismini vermek istemeyen bir kaynak şunları söyledi; “Zayn ve Gigi birlikte Los Angeles’a taşındı. Zayn bu aralar evinin mobilyalarını değiştirmekle meşgul. Üstelik, Gigi’nin evin dekorasyonunu değiştirmesine de karışmıyor. Bütün zamanlarını birlikte geçirmeye çalışıyorlar. 10 günden fazla ayrı kalmaya bile katlanamıyorlar.”

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir