Justin Timberlake Korumasız Çıkmıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Justin Timberlake, geçen hafta Los Angeles’ta katıldığı bir golf turnuvası sırasında kendisine tokat atılması üzerine yakın koruma tuttu. ABD’li pop şarkıcısı Justin Timberlake kendine koruma tuttu. Geçen hafta Tahoe Gölü yakınlarında düzenlenen ve ünlü isimlerin mücadele ettiği bir golf turnuvasına katılan 35 yaşındaki şarkıcı, burada Keith Weglin adında bir adamın saldırısına uğramıştı. […]

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Justin Timberlake, geçen hafta Los Angeles’ta katıldığı bir golf turnuvası sırasında kendisine tokat atılması üzerine yakın koruma tuttu.

ffn-prrr-timberlake-justin-exc-072916-52135957,Sue1-tZaw0WZxi8SvoqSvw

ABD’li pop şarkıcısı Justin Timberlake kendine koruma tuttu.

Geçen hafta Tahoe Gölü yakınlarında düzenlenen ve ünlü isimlerin mücadele ettiği bir golf turnuvasına katılan 35 yaşındaki şarkıcı, burada Keith Weglin adında bir adamın saldırısına uğramıştı.

ffn-prrr-timberlake-justin-exc-072916-52135965,b0Zpv4wyp0GTf8uuJf08XQ

Kalabalığın içinden geçtiği sırada Weglin tarafından tokatlanan Timberlake, bu olay üzerine yakın koruma tuttu. Önceki gün Burbank’te bir arkadaşıyla öğle yemeği yiyen ünlü popçu, korumasını bir an olsun yanından ayırmadı.

Timberlake’i tokatlayan 29 yaşındaki Keith Weglin, olayın ardından saldırı suçlamasıyla tutuklanmış ve amacının yalnızca Timberlake’e dokunmak olduğunu açıklamıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir