Number1 FM Dinleyen, Kazandı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

4 Ağustos tarihinden itibaren Emre Turhan’ın programında verilen şifreleri takip eden ve 9 Ağustos sabahı Bip yoluyla bize ilk ulaşan Nevzat Çubukçuoğlu, Jolly Tur’un, Türkiye’den gerçekleşecek ilk direkt uçuşuyla, 3 gece 4 gün sürecek Ibiza tatilini kazanan dinleyicimiz oldu. Tebrikler Nevzat! Sen de kazanmak istiyorsan yarışmalar devam ediyor. Number 1 FM’i takip et, şifreleri biriktir, […]

4 Ağustos tarihinden itibaren Emre Turhan’ın programında verilen şifreleri takip eden ve 9 Ağustos sabahı Bip yoluyla bize ilk ulaşan Nevzat Çubukçuoğlu, Jolly Tur’un, Türkiye’den gerçekleşecek ilk direkt uçuşuyla, 3 gece 4 gün sürecek Ibiza tatilini kazanan dinleyicimiz oldu.

Tebrikler Nevzat!

Sen de kazanmak istiyorsan yarışmalar devam ediyor. Number 1 FM’i takip et, şifreleri biriktir, seçtiğin bir arkadaşınla birlikte Ibiza’ya sen uç.

 

Number1 FM ve Jolly Tur Türkiye’de ilk defa direk uçuşla seni ve bir arkadaşını parti adası Ibiza’ya gönderiyor!!

3 gece 4 gün Ibiza’ya ulaşım ve konaklama kazanmak için gün boyu Number1 FM dinle kazanan sen ol.

Gün içinde Number1 FM DJ’lerinin vereceği şifreleri topla, topladığın şifreleri ilan edilen günde BiP Number1 Kanalından gönder, tatil şansını yakala!!

Kampanya çerçevesinde her iki çift de Ibiza’da 3 gece-4 gün rüya gibi bir tatil kazanacak. Ibiza’da rüya gibi bir tatil yaşamak isteyenler, kulağınız Number1 FM’de olsun…. Şifreleri Topla, BiP’ten yolla, Tatili kazan!!

“Peki kazananlar nasıl belirlenecek?”

ilk çift için, 4 Ağustos ile 9 Ağustos arasında Number1 FM’de her gün 1 şifre verilecek ve 9 Ağustos günü tüm şifreler doğru gün sırasıyla tek seferde istenecek. İkinci çift için, 10 Ağustos ile 15 Ağustos arasında Number1 FM’de her gün 1 şifre verilecek ve 15 Ağustos günü tüm şifreler doğru gün sırayla tek seferde istenecek.

Doğru şifreleri BiP üzerinden belirtilen tarihlerde ulaştıran ilk kişiyi, seçtiği bir arkadaşıyla rüya gibi bir tatil bekliyor olacak. Türkiye’de ilk defa direkt uçuşla Number1 FM ve Jolly Tur işbirliği ile İbiza tatilini kazanan çiftler 18 Ağustos-21 Ağustos tarihleri arasındaunutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacaklar.

Hayallerin adası Ibiza’da kazanan çiftleri göz alıcı güzellikler ve doz aşımı eğlenceli saatler bekliyor. Sadece dünya jet sosyetesiyle değil, ünlü aktrist ve aktörlerle aynı ortamın tadını çıkarmak, doğanın milim milim işlediği bir cennet adanın güzelliklerinin keyfine varmak, dünyaca ünlü gece kulüpleri kadar kumsal partilerinde de eğlencenin üst sınırlarında dolaşmak; Ibiza’da tatil kazanan iki çifti bekleyen güzelliklerden sadece birkaçı. Olağanüstü güzellikleri kadar gece yaşamıyla da dillere destan olan Ibiza’nın iddiada birbirleriyle yarışan bu iki çekici yanı, dünya yıldızları için de adayı vazgeçilmez kılıyor. Ibiza’dan vazgeçemeyen ünlüler arasında Wesley Snejder, Yolanthe Cabau, Victoria-David Beckham Çifti, Elle MacPherson, Paris Hilton, Beyonce, Toni Garrn, Damian Lewis, Kate Middleton, Prens William, Sienna Miller, Jude Law ve Rita Ora gibi isimler yer alıyor.

Jolly Tur’un ilk kez direkt uçuş başlattığı Ibiza’nın dünya yıldızları için bir çekim sahası yaratmasının nedenlerinin başında dünyaca ünlü gece kulüpleri ve dj’leri için de buranın vazgeçilmez olması. Ushuaia, Space, Privilege, Pacha, Amnesia, Es Paradis ve Ibiza Rocks; bunlardan sadece birkaçı. David Guetta, Bob Sinclair, Hardwell, Carl Cox, Avicii, Axvell-Ingrosso, Basement Jaxx, Dimitri From Paris, Simon Dunmore, The Zoo Project, Dj Spoony, Ryan Platts ise bu tatili kazanan çiftlerin muhteşem performansına tanık olacağı dj’ler arasında bulunuyor.
Kazanan çiftler için Jolly Tur’un dikkat çektiği bir diğer nokta ise, sabaha kadar süren kumsal ve kapalı mekân eğlencelerinin yanı sıra doğanın güzelliklerini de yaşamak için zaman ayrılması. Bora Bora, Salines ve Sant Antoni plajlarının keyfini gündüz saatlerinde çıkarmayı ihmal etmemek gerekiyor. Ayrıca, beyaz evleri nedeniyle “Beyaz Ada” olarak da anılan 40 kilometre uzunluğunda ve 25 kilometre genişliğindeki bu adanın nefes kesici cadde ve sokaklarında gezinmek gerekiyor. Ayrıca, ihmal edilmemesi gereken bir diğer rota, sahildeki birbirinden renkli tezgahların yanı sıra 30 yıldır her cumartesi günü kurulan Las Dailas Hipi Pazarı’nda alışverişin tadını çıkarmak olmalı.

*Katılım şartları

Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olması

Pasaport sahibi

ve Schengen vizesi olması gerekmektedir

Number1 FM Dinleyen, Kazandı! için yorum 3 yapıldı

  1. Ceren dedi ki:

    Ben gitmeyi o kadar çok istiyorum ki, tam olarak hayalimdeki yer.bu sene gitmek için o kadar çok araştırmıştım ki Ibizayı,konaklamayı ve uçak biletlerini bilemezsiniz ama çok pahalı geldiği için gidemedim.Ayrıca çok radyo dinleyemiyorum ancak evde sürekli number1 tv ve number1 turk tv açık ve izliyorum.çünkü kendim de müzikle ilgileniyorum.Beni gönderirseniz bir öğrenciyi o kadar mutlu etmiş olursunuz ki,bilemezsiniz.Lütfen beni Ibiza’ya gönderin çünkü çok istiyorum ve sürekli tvden number1 izliyorum gerçekten.Cevabınızı mailden bekliyorum.

  2. Fatih dedi ki:

    Tuzla Marinadaki ViaSea Akvaryum ödüllü yarışma devam ediyor mu bittimi? Bitmediyse ne zaman olacak bu hafta içersinde mi?

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir