Bella Hadid Kardeşi Gigi Hadid’i Taklit mi Ediyor?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Güzel model Bella Hadid, Glamour dergisinin 2016 Eylül ayının sayısının kapağında yer alıyor. 19 yaşındaki güzel yıldız dergiyle yaptığı röpörtajda kız kardeşi Gigi Hadid’den ve erkek arkadaşı The Weeknd’den bahsetti. İşte o röpörtaj: The Weeknd mi Abel Tesfaye ile mi çıkıyor ? Abel ile çıkıyorum. Onu The Weeknd olarak görmüyorum. The Weeknd ve onun yaptığı müzik […]

Güzel model Bella Hadid, Glamour dergisinin 2016 Eylül ayının sayısının kapağında yer alıyor. 19 yaşındaki güzel yıldız dergiyle yaptığı röpörtajda kız kardeşi Gigi Hadid’den ve erkek arkadaşı The Weeknd’den bahsetti. İşte o röpörtaj:

The Weeknd mi Abel Tesfaye ile mi çıkıyor ?

Abel ile çıkıyorum. Onu The Weeknd olarak görmüyorum. The Weeknd ve onun yaptığı müzik ile gurur duyuyorum ama Abel’i gerçekten seviyorum.

Bella-Hadid-Glamour-Dergisi-2

The Weeknd (Abel) ile Grammy ödüllerine gitmesi hakkında:

Onun için büyük bir geceydi. Çok çalışmıştı ve o gece de çok iyiydi. Kız arkadaşı olarak orada onu desteklemeyi çok istedim. Onu Grammy kazanırken öyle mutlu görmek beni de çok mutlu etti.

Kız kardeşi Gigi hakkında:

İnsanların düşündüğünden çok daha fazla birbirimize benziyoruz. Sesimiz aynı, aynı davranışlarımız var, bazen birbirimizin cümlelerini tamamlıyoruz, ya da bazen sadece bir şeye ikimiz gülüyoruz. Hep yakındık. Çocuk ken özellikle hafta sonları sabah 6 da kalkıp birlikte ata binmeye gidip onları yıkayıp temizlerdik.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir