Jojo Ve Jordan Rodgers Bebek İstiyorlar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Jojo Ve Jordan Rodgers Bebek İstiyorlar Bir kaç haftadır nişanlı olan Jojo Ve Jordan Rodgers bebeklerinin olmasını istediklerini söylediler. Bachelorette programında çifler ne istediklerini söylüyorlar. Extra’ya konuşan Jordan Rodgers ”Biz üç çocukta karar kıldık” dedi ve Jojo Fletcher de ” Biz üçe hazırız ama ilişkimizde eğlenmek istiyoruz .. Evleneceğiz ve çocuklarımız bizi takip edecekler.” şeklinde […]

Jojo Ve Jordan Rodgers Bebek İstiyorlar

Bir kaç haftadır nişanlı olan Jojo Ve Jordan Rodgers bebeklerinin olmasını istediklerini söylediler. Bachelorette programında çifler ne istediklerini söylüyorlar.

Extra’ya konuşan Jordan Rodgers ”Biz üç çocukta karar kıldık” dedi ve Jojo Fletcher de ” Biz üçe hazırız ama ilişkimizde eğlenmek istiyoruz .. Evleneceğiz ve çocuklarımız bizi takip edecekler.” şeklinde ekledi.

jojo-jordan-snapchat-gallery-1

Çiftin gelecek sene evlenmesi ve evlilikten sonra bebek düşündüklerini bekleniyor.

Ailesi de bu durum hakkında :”Sadece bizim gibi onların aileleri de Jojo ve Jordan’un geleceğinin bundan daha mutlu olamayacağını düşünüyorlar.Ailem Jordan’u sevdi.Onlar harika bir adam olduğunu düşündüler.Onlar onun benimle olmasına çok mutlu oldular.Kasaba ziyaretine gitmeden önce iç güdüsel olarak şok oldum,onlar benim farklı olduğumu,nasıl aşık olduğumu görebildiler.”şeklinde yorum yaptılar.

jojo-fletcher-jordan-rodgers

Jordan ve Jojo : ”İlk görüşte sorun yaşadık biliyorum..Her zaman birbirimizi gördük ,birlikte daha kolay oldu.Biz tanıştık ve gerçek derin sohbetlere daldık.” dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir