Justin Bieber’ın Komşuları Psikolojik Test İstedi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Justin Bieber’ın komşuları onu uzun bir psikolojik sınava gönderebilirler.Çünkü Justin Bieber’ın onları duygusal olarak kötü bir şekilde etkilediklerini söylediler ve Salı günü bir dava açtılar. Los Angeles Yüksek Mahkeme kararına göre Holly J. Fujie ,Jeffrey ve Suzanne Schwartz ‘dan Justin Bieber ‘dan şiddetli ,duygusal olarak stres altına soktuğuna dair kanıt istedi. Schwartzes’ın avukatları teklif edilmemesi […]

Justin Bieber’ın komşuları onu uzun bir psikolojik sınava gönderebilirler.Çünkü Justin Bieber’ın onları duygusal olarak kötü bir şekilde etkilediklerini söylediler ve Salı günü bir dava açtılar.

Los Angeles Yüksek Mahkeme kararına göre Holly J. Fujie ,Jeffrey ve Suzanne Schwartz ‘dan Justin Bieber ‘dan şiddetli ,duygusal olarak stres altına soktuğuna dair kanıt istedi.

Schwartzes’ın avukatları teklif edilmemesi gereken yedi saatte bir olacak olan psikolojik sınavı tartıştılar. Fujie Justin Bieber’ın şiddetli rahatsızlık iddiaları hakkında : ” Ruhsal bir sınav olmak neden daha önemli değil .” dedi.

justin-bieber-nyc-performance-2016-billboard-1548

Bieber daha önceden Calabasas çiftinin evine yumurta attığı için 80.000 dolar ödemişti.

Jeffrey Schwartz ayrıca Justin Bieber’ın Mart 2015 yılında sesli bir şekilde parti yaptığını,agresif bir şekilde araba sürdüğünü ve ilaç kullandığını iddia etti.

Schwartz’ın avukatı John C. Carpenter ayrıca bu yorumlarını iktidara hemen ulaştırmayacağını söyledi.

Justin Bieber’ın avukatı Jeremiah Reynolds bu kurallardan memnun olduğunu söyledi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir