Justin Bieber’dan Taylor Swift’e Gönderme!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Justin Bieber, Taylor Swift’e ilginç bir göndermede bulundu. Kanadalı şarkıcı, kendi resmi Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile yine ortalığı karıştırdı. Ünlü yıldız; Kanye West ve arkadaşları ile FaceTime’da konuşma yaptığı sırada çektiği bir fotoğrafı, ‘Taylor Swift naber?’ açıklaması ile paylaştı. Justin’in yazdığı bu açıklama, kısa süre içerisinde Twitter’da dünya gündemine girdi. Bu konu ile […]

Justin Bieber, Taylor Swift’e ilginç bir göndermede bulundu.

justin-bieber-ile-taylor-swift-birlikte--1280x640

Kanadalı şarkıcı, kendi resmi Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile yine ortalığı karıştırdı. Ünlü yıldız; Kanye West ve arkadaşları ile FaceTime’da konuşma yaptığı sırada çektiği bir fotoğrafı, ‘Taylor Swift naber?’ açıklaması ile paylaştı.

Screen Shot 2016-08-08 at 3.35.37 PM

Justin’in yazdığı bu açıklama, kısa süre içerisinde Twitter’da dünya gündemine girdi. Bu konu ile ilgili Taylor Swift ve Justin Bieber hayranları arasında tartışmalar çıktı.

Taylor’ın, Kanye West ile ‘Famous’ şarkısında kendisine hakaret etmesi nedeniyle yaşadığı tartışmalar sonucunda Justin’in hangi tarafta olduğu çok merak ediliyordu. Böylece Justin’in, Kanye’ye destek verdiği öğrenilmiş oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir