Miley Cyrus ve Liam Hemsworth’un Düğünü Beklenen Gibi Olmayacak!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth’un ilişkisi güçlü bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Miley Cyrus sahnede oldukça çılgın ve hareketli olsa da özel hayatında bu şekilde değil. Düğün için hazırlıklara başladılar ve bu süreç oldukça iyi ilerliyor. Fakat hayranlarının hayal ettiği gibi bir düğün olmayacak. Miley Cyrus kendisinden beklenen gibi çılgın bir düğün ile evlenmeyecek. Oldukça […]

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth’un ilişkisi güçlü bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

6

Miley Cyrus sahnede oldukça çılgın ve hareketli olsa da özel hayatında bu şekilde değil. Düğün için hazırlıklara başladılar ve bu süreç oldukça iyi ilerliyor. Fakat hayranlarının hayal ettiği gibi bir düğün olmayacak. Miley Cyrus kendisinden beklenen gibi çılgın bir düğün ile evlenmeyecek.

Oldukça sade ve küçük bir organizasyon ile evlenmek istiyor. Liam Hemsworth’un aklında ise Avustralya’da nikahlanmak var.

liam-hemsworth-and-miley-cyrus-arrive-at-the-premiere-of-lionsgates-the-hunger-games-at-nokia-theatre-l-a-live-on-march-12-2012

İkili de küçük ve abartısız bir şekilde evlenmeyi planlıyor. Ama her ne şekilde olursa olsun hayranları düğün fotoğraflarını görmek için çok sabırsızlanıyorlar. İster büyük olsun ister küçük aile üyeleri olan köpeklerini de düğüne dahil edeceklerini düşünüyorum.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir