Selena Gomez’in Justin Bieber İtirafı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Selena Gomez, Vogue Avustralya’nın Eylül 2016 sayısına kapak oldu. 24 yaşındaki ABD’li şarkıcı, özel hayatının işinin önüne geçmesinden rahatsızlık duyduğunu söyledi. “ŞARKICILIĞIM CİDDİYE ALINMIYOR” Bir şarkıcı olarak ciddiye alınmadığı dönemlerden geçtiğini belirten Gomez, Justin Bieber’la yaşadığı aşkın kendisini gölgede bıraktığını anlattı.Bieber’la 2011 yılından itibaren dört yıllık birlikteliği boyunca gündemden düşmeyen şarkıcı, “Artık ünlülerle birlikte olmak […]

Selena Gomez, Vogue Avustralya’nın Eylül 2016 sayısına kapak oldu.

selena

24 yaşındaki ABD’li şarkıcı, özel hayatının işinin önüne geçmesinden rahatsızlık duyduğunu söyledi.

“ŞARKICILIĞIM CİDDİYE ALINMIYOR”

selena
Bir şarkıcı olarak ciddiye alınmadığı dönemlerden geçtiğini belirten Gomez, Justin Bieber’la yaşadığı aşkın kendisini gölgede bıraktığını anlattı.Bieber’la 2011 yılından itibaren dört yıllık birlikteliği boyunca gündemden düşmeyen şarkıcı, “Artık ünlülerle birlikte olmak istemiyorum” dedi.
Gomez, en son, Endonezye konseri sonrası çarpıcı itiraflarda bulunarak, sahne performansından ve şarkılarından memnun olmadığını söylemişti.

“MÜZİĞE KARŞI YAPMACIK HİSSETTİM”

iliskisiyle-gundemdeydi,sIY3V_oZ0UO6QB0ubgX_Nw

Konser sonrası Instagram hesabından şu şekilde özeleştiri yapmıştı:

“Bu gece kendime ve müziğe karşı aşırı yapmacık hissettim. Gerçekten aksesuarlarımın, kıyafetlerimin veya videoların beni yansıttığını hissetmedim. Oraya göre davrandım ve gerçekleşmeyen bir şey için korku duydum. Durgunum, hala öyleyim ve oturup kendime, ‘Tüm samimiyetimle burada mıyım?’ diye sormadım. Ben her zaman doğruyu söylerim. Her zaman kelimelere sadık kaldım. Kendimi olduğum gibi gösterdim ama hayatımın yaratıcı ve kişisel alanlarında yeniden düşünmem gerekiyor. Bunları yazmak zorundayım.”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir