Adele artık pizza yemeyecek!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Adele, pizza yemeye tövbe etti. İngiliz şarkıcı Adele, çok sevdiği pizzadan sesine zarar verdiği gerekçesiyle vazgeçtiğini söyledi. Pizzanın içinde bulunan domates ve peynirin ses tellerine zarar verdiğini ve performansını etkileyecek boyuta ulaşmasıyla en sevdiği yiyecek olan pizzadan vazgeçmek zorunda kaldığını açıkladı. Ünlü sanatçı sesindeki çatallaşma şikayetiyle doktora başvurmuş ve bazı gıdalardaki asit türlerine karşı alerjisi […]

Adele, pizza yemeye tövbe etti. İngiliz şarkıcı Adele, çok sevdiği pizzadan sesine zarar verdiği gerekçesiyle vazgeçtiğini söyledi.

Pizzanın içinde bulunan domates ve peynirin ses tellerine zarar verdiğini ve performansını etkileyecek boyuta ulaşmasıyla en sevdiği yiyecek olan pizzadan vazgeçmek zorunda kaldığını açıkladı. Ünlü sanatçı sesindeki çatallaşma şikayetiyle doktora başvurmuş ve bazı gıdalardaki asit türlerine karşı alerjisi olduğunu öğrenmişti.

Adele geçtiğimiz günlerde İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşadığı eve yaklaşık 110 kilometre uzaklıktaki Soho Farmhouse Oteli’nde sevgilisi ve üç yaşındaki oğlu Angelo ile birlikte yemek için oteli ayağa kaldırmıştı. Adele’in siparişi için otel görevlileri seferber olmuştu.

adele-pizza-7116-620x413

Saat 23.00’da oda servisini arayan ünlü şarkıcı, bulunduğu otele gidiş-dönüş toplamda 225 kilometre uzaklıkta bulunan Kensington semtindeki bir restorandan kendisine özel pizza getirilmesini isteyecek kadar pizza düşkünüydü.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir