Number1 Kazandırıyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Numberone Medya Grubu Sponsorluğunda;   Kanyon, Mayıs ayı boyunca gerçekleştirilen doğum günü kutlamalarına bir yenisini ekliyor. Ayrıca, number1 FM, bu gün Kanyon AVM’de 14-15 arasında canlı yayın yapacak. 22 Ağustos-11 Eylül arasında etkinlik alanına konumlandırılan “Kanyon Dance Cube ” ile misafirleri eğlenceli ve unutulmayacak sürprizler bekliyor. NumberOne medya grubunun sponsoru olacağı bu etkinlikte, “Kanyon Dance Cube” […]

Numberone Medya Grubu Sponsorluğunda;

 

Kanyon, Mayıs ayı boyunca gerçekleştirilen doğum günü kutlamalarına bir yenisini ekliyor.

Ayrıca, number1 FM, bu gün Kanyon AVM’de 14-15 arasında canlı yayın yapacak.

22 Ağustos-11 Eylül arasında etkinlik alanına konumlandırılan “Kanyon Dance Cube ” ile misafirleri eğlenceli ve unutulmayacak sürprizler bekliyor. NumberOne medya grubunun sponsoru olacağı bu etkinlikte, “Kanyon Dance Cube” içerisinde, katılımcılar en iyi “Kanyon Yıl10” dansı performansı sergilemeye çalışacaklar. Özge Ulusoy, Tamer Yılmaz, Kanyon Pazarlama ve Satış Direktörü Çağla Gül,  Pro İletişim Ajans Başkanı Feride Edige, NumberOne Medya Group Ceo su  Haldun Altılar ve ünlü reklamcı Serdar Erener’den  oluşan jüri üyeleri, katılımcılar arasından en iyi performans sahibini seçecek; en iyi Kanyon Yıl10 dansı performansını gerçekleştiren Kanyon misafiri ise VESPA PRIMAVERA 150 ABS kazanacak!

 

 

Kanyon tüm misafirlerini 22 Ağustos-11 Eylül tarihlerinde 12.00-21.00 saatlerinde etkinlik alanındaki “Kanyon Dance Cube”e bekliyor!

 

Detaylar: www.kanyon.com.tr’de…

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir