Bella Thorne Biseksüel Olduğunu Hayranlarına Duyurdu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

‘Famous in Love’ dizisinin yıldızı 18 yaşındaki genç oyuncusu Bella Thorne, cinsel kimliğini açıklayarak biseksüel olduğunu hayranlarına duyurdu.

Ünlü oyuncu Bella Throne geçtiğimiz günlerde hayranlarını şaşırtan bir paylaşım yaptı. Snapchat’te genç bir kadınla öpüştüğü fotoğrafı yayınlayan Thorne, 7 milyona yakın twitter sayfasında, ‘Beni böyle kabul ettiğiniz için teşekkür ederim, sizi çok seviyorum’ tweet’ini ‘onur’ etiketiyle paylaştı. Olay, twitter’da bir takipçisinin ‘Biseksüel misin’ sorusuna Throne’un ‘Evet’ olarak cevaplamasıyla başladı. Basına Bella Thorne biseksüel olduğu haberi bomba gibi düştü.

Gregg Sulkin Ayrıldı

24 yaşındaki aktör Gregg Sulkin’in ilişkisi 15 ay sürdü. Throne ‘İşler umduğumuz gibi gitmedi. Ancak onu her zaman seveceğim’ açıklamsını yaptı.

Hollywood ünlüleri her geçen gün cinsel kimliklerine ilişkin açıklamalarıyla gündemoluyor. Bu konuda dürüst davranan en son isim de, ‘Famous in Love’ dizisinin yıldızı 18 yaşındaki genç oyuncu Bella Thorne oldu. Thorne da tıpkı model/oyuncu Cara Delevingne ve Kristen Stewart gibi, cinsel kimliğini açıkça ifşa etti.

57bd51720f25442c10f3ea97

 

1 yorum yapıldı “1”

  1. Red cat dedi ki:

    Bu soruyu soranda bir türk magazin sayfasıydı bunuda paylaşmak istedim ?

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir