Kim Kardashian En İyi Twerk Performansı Meksika Tatilinde Yaptı

Kardashian’ın Mekasika sahillerinden paylaşımları kesilmeden devam ediyor. Bir kız arkadaşı için yaptığı tweerk videosu mükemmel olarak nitelendirildi.

Meksida tatil yapan Kim Kardashian son sürat sosyal medyada paylaşımlarına devam ediyor. Üzerine giydiği beyaz tişörtü ıslatarak kız arkadaşlarıyla selfie çekip paylaşmıştı. Kardashian takipçileri henüz bu şoku atlatmamışken diğer bir darbe, yeni yüklediği videodan geldi. Kız arkadaşı Hrush Achemyan doğum günü için havuzda yaptığı twerk videosunu Instagramda paylaşan Kardashian, bir kez daha twerk nasıl yapılırı herkeze gösterdi. Paylaştığı video ile Kim Kardashian En İyi Twerk Performansı meksikada sergilemiş oldu.

Kim paylaştığı videosunun altına yaptığı açıklama ile sanki birilerine gönderme yapıyordu. Kardashian :

  • “Hrush Achemyan, tüm içtenliğimle geçmiş doğum gününü kutluyorum. Sen bana tweerk’ün nasıl yapılacağını öğretmiştin.  Bu videomu senin için paylaşıyorum”

Basından uzak kalmak için dublör kullanan ünlü modelin, Meksika tatilinden yaptığı paylaşımlar, onun gündemden uzak kalmayacağının göstergesi. Çocuklarına zaman ayıramadığından şikayetçi olduğunu ileri süren Kim, onlarla daha çok zaman geçirmek istiyormuş.

Kim Kardashian’nın Meksika Tatilinden Şok Kareler

Unutanlar İçin O Hala Twerk Yapabiliyor

In honor of @styledbyhrush birthday a month ago LOL she taught me how to twerk on this trip so I'm posting it for her ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir