Kim Kardashian eşi Kanye West’i çileden çıkardı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Bir süredir evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilen çiftin bu kez gerçekten büyük bir kavgaya tutuştuğu ileri sürüldü.

Gösteri dünyasının her ne yapsa adından söze ettiren ünlülerinden Kim Kardashian ile kocası Kanye West hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İnternetteki magazin sitelerinin öne sürdüğüne göre Kim Kardashian ile Kanye West arasındaki bu kavganın kıvılcımını da ünlü yıldızın geçen hafta gittiği Meksika tatilinde çekilen fotoğrafları ateşledi.

Kim Kardashian’ın Bu Pozları Arayı Açtı

EŞİNİN BİKİNİLİ POZLARI HOŞUNA GİTMEDİ

İleri sürülenlere göre 38 yaşındaki Kanye West, iki çocuğunu da alıp Meksika‘ya giden Kardashian’ın bikinili pozlarını basında görmekten hiç memnun olmadı. Ama iddialara göre bu olayın sadece bir yüzü. Tartışmanın bir de öncesi var.

EŞİNE SÖZ VERİP YANINA GİTMEDİ

İddialara göre Kanye West, iş için Los Angeles dışına çıkacağını ama bu kez yalnız gitmek istediğini söyleyince Kardashian da buna karşılık Meksika tatiline çıkma kararı aldı. ABD sitelerinde yer alan haberlere göre Kanye West, karısına “sonra ben de size katılırım” dedi. Ama sözünde durmadı ve Kim Kardashian ile iki çocuğunun yanına gitmekten vazgeçti.

ÇEKTİRDİĞİ POZLAR EŞİNİ ÇİLEDEN ÇIKARDI

Bunun üzerine Kim Kardashian da Meksika tatilini birkaç gün daha uzattı. Ünlü yıldızın bu kararı Kanye West’i kızdırdı. Daha sonra Kim Kardashian’ın çocuklarıyla çıktığı bu tatilde çekilen bikinili pozları da West’i iyice çileden çıkardı.


KARDEŞLERİNE ANLATTI

Kim Kardashian’ın bir süredir Kanye West’in hayatında kendisi ve çocuklarının değil işlerinin öncelikli olduğunu ve kocasının gölgesiyle yaşamak zorunda kaldığını kardeşlerine anlattığı ileri sürülüyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir