Selena Gomez Panik Atak ve Depresyon sebebiyle Ara Verecek

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Selena Gomez, Revival Dünya turnesi ardından kendisiyle ilgilenmenin zamanının geldiğini açıkladı.

People’ın açıklamasına göre Selena Gomez kendisinde teşhis edilen Lupus hastalığının yan etkilerinin artığını açıkladı. 24 yaşındaki ünlü şarkıcısının bir süre tedavi amaçlı kendisiyle ilgileneceği duyuruldu. Gomez açıklamasında ” Hepinizin bildiği üzere bir sene önce bana Lupus teşhisi konuldu. Bu hastalık her insanda farklı şekilde etki ediyor. Farkettim ki bu hastalık bende, endişe, panik atak ve depresyon artmasına neden oldu.”  Gomez bu açıklamanın kendisi için özellikle de kariyeri anlamında alınacak oldukça zor bir karar olduğunu belirti. Selena Gomez Endişe, Panik Atak ve Depresyon içinde yaşamaktan bir an önce kurtularak sağlıklı bir hayat sürmek istiyor.

Hayranlarından Destek İstedi

” Sağlığım ve mutluluğum için kendime odaklanmamın zamanı geldi. Daha iyi olmak için bir müddet aranızdan ayrılmak zorunda kalacağım. Tüm hayranlarıma desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Benim için ne kadar özel olduğunuzu biliyorsunuz. Bu kararımda yalnız olmadığımı biliyorum ve desteğiniz beni bu kararda dahada cesaretlendirecek.”

Gomez ajandasını temizleyerek 1 yıl için gözlerden uzak olacak. Bu karar ile  ünlü şarkıcı geleceği için daha iyimser bir ruh hali içine girdi.

tumblr_maeo61eLlv1r25xgk

LUPUS HASTALIĞI NEDİR?

Sistemik Lupus Eritematozus ya da daha yaygın kullanılan adıyla Lupus, sebebi bilinmeyen cilt, eklem, böbrek, kalp zarı, akciğer zarı gibi birçok doku ve organ iltihabına bağlı çok sayıda bulgularla giden, değişik seyir gösteren ve bağışıklık sisteminin bozuk çalışması sonucu ortaya çıkan bir hastalık. .

 

Selena Gomez Panik Atak ve Depresyon sebebiyle Ara Verecek için yorum 2 yapıldı

  1. SelenatorEnes66 dedi ki:

    #GetWellSoonSELENAGOMEZ .
    I love You , Selena Gomez

  2. SelenatorEnes66 dedi ki:

    Selena Gomez telefon numarasını Justin Bieber yüzünden değiştirmiş.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir