Tuesday, August 9, 2022
spot_img

Küçücük kızının hayatını kararttı

Henüz 3 yaşında olan North West, dün gece annesi Kim Kardashian’la birlikte babası Kanye West’in konserine gitti. Ya da daha doğru bir ifadeyle annesi tarafından kendisiyle bir örnek giydirilerek New York’ta binlerce kişinin izleyicisi olduğu bir konsere götürüldü.

Annesi Kim Kardashian ile ayrı renk ve modelde elbise giyen küçük kız gecenin ilerleyen saatlerine kadar da konser mekanında kaldı.

İşte bu durum birçok kişinin tepkisini çekti. En çok eleştiri de Kim Kardashian’a yöneltildi. 35 yaşındaki iki çocuk annesi Kardashian “minik kızının hayatını kabusa çevirmekle” suçlandı.
Sosyal medya forumlarında North hakkında “Zavallı çocuk! Evsiz çocuklar bile ondan daha mutlu” tarzı yorumlar dolaşmaya başladı.

Bu tür bir konserin üç yaşında bir çocuk için uygun olmadığını savunanlar da çok ağırlıktaydı.

Kardashian, küçücük kızını kendisine benzer giysiler giydirip bir aksesuar gibi taşımakla da eleştirildi.
Hatta bu durumu “çocuk tacizinden başka bir şey değil” diye yorumlayanlar da oldu.

 

Dünyanın en popüler çiftlerinden olan Kanye West ve Kim Kardashian’ın iki yaşındaki kızları North West, geçtiğimiz yıl da sokağa çıktığı anda etrafını saran kameramanlara isyan etmişti: “Yeter artık çekmeyin!”

Gittikleri her yerde, attıkları her adımda paparazziler tarafından takip edilen Kanye West ve Kim Kardashian, bu duruma alışmış olabilir. Ancak iki yaşındaki kızları North West, henüz bu dünyaya ayak uyduramadı.

Önceki gün paparazzilere “Fotoğrafımı çekmeyin” diye bağıran North West’in isyankar haline herkes şaşırdı.

spot_img

Haber

İlginizi Çekebilir